درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

تولیدکنندگان و سازندگان معتبر و خریداران خصوصیات زیر را برای درب ضد سرقت در نظر میگیرند:

تک پاییزان تولید کننده برتر

(۱ و ۶ و ۷)

برای زیبایی رویه این درب‌ها معمولا ام دی اف طرح دار ساده و برجسته است که ضخامت‌های ۳ تا ۱۴ میلیمتری دارند و این روکش های ام دی اف به صورت رنگ شده یا روکش پی وی سی نصب می شوند و برای درب های خارج ساختمان و درب هایی که در معرض نور هستند از ام دی اف رنگ شده استفاده می شود تا تغییر رنگ نداشته باشند.

(۲ و ۴ و ۵ و ۱۵ و ۱۶)

عایق صدا‌ & عایق سرما، گرما و رطوبت، عایق حرارت در برابر آتش تا ۴ ساعت و تا دمای ۸۰۰ درجه سانتی گراد‌ & مقاومت در برابر برش و فشار، استحکام در برابر حوادث غیرقابل پیش‌بینی همچون زلزله و آتش سوزی به خاطر وجود پشم سنگ نسوز ، مقاومت حداکثری با رنگ پلی استر

علاوه بر اینها با تزریق مواد خاص در لایه میانی این درب شبکه‌ای مستحکم با مقاومتی فولادی ایجاد می‌شود که آن‌ها را ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد رطوبت می‌کنند.

 

(۳ و ۸ و ۱۰ و ۱۲ و ۱۳ و ۱۵ و ۱۷ و ۱۸)

مقاومت و محافظت از ورود سارقان با نصب قفل ضد سرقت مناسب و متفاوت با درب های معمولی و استاندارد بودن قفل‌ها و مواد به کار رفته در آنها در برابر حرارت که هنگام آتش سوزی قفل نشوند که قطعا عدم دقت در وجود استاندارد در این مساله، دسترسی آتش نشانان را به داخل خانه در حال حریق یا خروج افراد را غیر ممکن خواهد ساخت.

از جمله مهم ‌ترین مزیت‌های درب ضد سرقت هستند که هر مشتری را قانع می‌کند که یکی از آنها را بخرد.

مشخصات و  اجزای تشکیل دهنده درب‌های ضد سرقت

درب‌های ضد سرقت یک ورق فلزی مقاوم دارند که احتمال هرگونه نفوذ با هر نوع وسیله‌ای را غیرممکن و یا لااقل با نهایت تاخیر رو به‌ رو ‌کند.

قفل‌ها و یراق آلاتی در این درب‌ها به کار می ‌روند که با درب‌های معمولی متفاوت‌ و مشابه درب گاو صندوق هستند؛ به این معنی که از دو یا سه قفل استفاده می‌کنند که از دو یا چهار طرف درب به چهارچوب متصل می شوند.

این درب ها معمولا با چهارچوب‌های فلزی ارائه میشوند که به وسیله رنگ کوره‌ای رنگ شده‌اند و برای جلوگیری از عبور گرد و غبار و صدا به داخل منزل دورتادور چهارچوب‌ ها را با زوارهای پلاستیکی استفاده کرده اند.

تک پاییزان

۰۲۱۶۶۹۸۹۸۰۸

۰۹۱۲۸۸۹۹۱۶۳

https://www.instagram.com/tak.paeizan/

 

از گذشته موضوع حفاظت از خانه‌ها با صرف هزینه‌های معقول همواره دغدغه بسیار مهم در خانواده‌ توریست به شمار می‌رفته است.

اینکه شما بتوانید علاوه بر خانه از اسباب داخل آن هم حفاظت کنند و هم اینکه نیاز به نصب تجهیزات گرانی مانند دزدگیر هم نداشته باشند. و روزها و ماه‌ها بدون دغدغه منزل، به شهرها و کشورهای مختلف سفر کنند.

استفاده از دزدگیر‌ برای خانه‌های کوچک شخصی هزینه در بر دارد و اگر سارق به مسائل فنی و الکتریکی آشنایی داشته باشد به راحتی با قطع کردن سنسورهای حساس به حرکت و نور می‌تواند آن را از کار بیندازد و وارد منزل شود. علاوه بر اینکه استفاده از دزدگیرها برای منازل شخصی معمول نیست.

بنابراین بایست به یک حفاظ و ورودی غیر قابل نفوذ فکر کرد، درب‌های ضد سرقت که این روزها بازار خوبی پیدا کرده‌اند می‌توانند علاوه بر ایفای نقش درب منزل، وظیفه حفاظت ورودی را هم به خوبی انجام دهند.

ویژگی‌های منحصر به فرد این درها باعث می‌شود که با نصب یکی از آنها با خیال آسوده منزلتان را ترک کنید.

محصولاتی در بازار ایران وجود دارد که از نظر کیفی می‌توان با محصولات خارجی در یک رده ‌بندی قرار داد. شرکت‌های ایرانی نیز توانسته‌اند با وارد شدن در عرصه تولید در سال‌های اخیر با ساخت درب‌های ضد سرقت در داخل کشور در کنار کشورهای خارجی دارای نام شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *