دغدغه های واردات و قاچاق

دغدغه های واردات و قاچاق

منصور انوریان رئیس هیات مدیره شرکت تک پاییزان عنوان می کند :

تک پاییزان به یمن استفاده از جدیدترین فناوری ها وتامین مواد اولیه مرغوب با توجه به خواست و ذائقه مشتری در تولید یراق آلات یکی از معتبر ترین برندهای موجود در بازار این محصولات است.

مدیران این شرکت با رصد دائمی بازار سعی کرده اند با ایجاد تنوع در محصولات و اعمال سختگیرانه ترین دستورالعمل های کنترل کیفی اعتبار این برند را نزد مصرف کنندگان پایدار کنند. با این حال عواملی چون سرازیر شدن سیل محصولات چینی و ترک که از مبادی قانونی یا قاچاق وارد کشور می شود در کنار رکود شدید حاکم بر صنعت ساخت و ساز شرایط رابرای این شرکت و سایر شرکت های فعال در این بخش سخت کرده است.

 

مدیر عامل تک پاییزان با اشاره به تجهیز کارخانه به ماشین آلات مدرن و روز دنیا  از شرایط فعلی صنعت وتولید اظهار گلایه کرد. و خواستار آن شد که حداقل ارگانهای دولتی به ویژه ادارات دارایی و تامین اجتماعی و بانکها برای واحدهای تولیدی ناتوان و کم رمق از نظر مالی مزاحمت و محدودیت ایجاد نکنند.براساس این گزارش محسن انوریان مدیر عامل شرکت تک پاییزان نیز با تایید این مطالب خواستار کمک مسئولان ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان جهت رفع این محدودیت ها شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *