درباره ما

گروه صنعتی تک پاییزان در سال  ۱۳۷۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی تولید ،دستگیره , قفل و یراق آلات ساختمان با تاسیس کارخانه ای در تهران, سه راه آدران آغاز کرد و در سال ۱۳۸۱ شرکت تک پاییزان را به ثبت رساند.

شرکت تولیدی صنعتی تک پاییزان درسال ۱۳۹۰ کارخانه جدید خود را در شهرک صنعتی پرند افتتاح نمود.

فرایند تولید این شرکت  اعم از دایکاست ,پرسکاری, آبکاری, رنگ استاتیک, پولیش کاری, قالب سازی,مونتاژ و بسته بندی در کارخانه با ماشین آلات روز دنیا وجوانان مجرب کشور عزیزمان انجام می پذیرد.

در حدود سه دهه حضور در عرصه این صنعت با هدف توسعه  و براساس ارتقای کیفیت و نوآوری ، شرکت تک پاییزان را بر آن داشت تا با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی روز دنیا همراه با مهندسین و نیرو های متخصص و ماهر با تاکید بر رعایت نکات ایمنی و بهداشتی محصولات خود را متناسب با نیاز های مشتری به صورت کارآمد و بهینه با بهترین کیفیت به بازار عرضه میکند.

نوع مواد اولیه : زاماک – آلومینیم- برنج – ورق فولاد مبارکه –مواد اولیه اروپایی  جهت پروسه آبکاری و دکوراتیو محصولات و …

استحکام و دوام کلیه دستگیره ها تحت پوشش گارانتی ۵ ساله بدون قید و شرط و  مقاوم در برابر رطوبت می باشد . دستگیره ها با پوشش انواع رنگ های آبکاری کروم , طلایی, زیتونی ,ساتن , شادو  و انواع پوشش های متنوع  برخوردار هستند.

استراتژی سازمان:

بهبود و کیفیت, تولید انبوه ، پیشی گرفتن از رقبا ، ارتقاء و تنوع محصولات  متناسب با سلیقه های متفاوت جهت جلب رضایت خریداران محترم و ارائه محصولات کاربردی با طراحی زیبا ،نرمی خطوط  و به صرفه اقتصادی می باشد.

صادرات محصولات به کشور های همسایه و همجوار حاشیه خلیج فارس و آسیای میانه …

تلاش بی وقفه جهت رسیدن به بالاترین سطح تکنولوژی  روز دنیا و همچنین انجام آزمایشات مستمر تخصصی یراق آلات ، ضامن منافع بلند مدت خریداران محترم  می باشد.